ESENYURT ŞÖMİNE VE BARBEKÜ

ESENYURT ŞÖMİNE & BARBEKÜ

Hürrem şömine olarak sektörde uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve deneyimi, İstanbul Avcılar'da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, en güzel şömine modellerini en uygun fiyatlarla sizler için yapıyoruz.  Ateşle şaka olmaz , küçük ayrıntılar ve detayları bize bırakın,  sizlerin keyfinizin uzun süre kalıcı olması, bozulmaması için Hürrem şömine olarak en güvenilir ve uzun ömürlü şömine ve barbekü uygulamalarını Avcılar da sizler için gerçekleştiriyoruz.  Esenyurt Şömine keyfi deyince , uzun yıllardır HÜRREM ŞÖMİNE isminin akla gelmesi tesadüf değil, işimize ve detaylara gösterdiğimiz eksilmeyen dikkat ve kalite anlayışımızdan kaynaklanmaktadır.

Hürrem şömine olarak yıllardır sektörde hizmet vermemizden dolayı,  Şömine ve Barbekü üretimimiz sadece belirli kalıplardan ibaret değildir.  Sizlerin ihiyaçlarına göre, taş duvar, doğal taş zemin, taş masa , doğal taş tablalı masalar ve doğal aş dekorasyon hizmetleri ile şömine ve barbekü keyfinizi kusursuz hale getirmeyi hedefliyoruz.   
Yine sıfırdan el yapımı taş ocak ve taş fırın ustalığımızla övünmek hakkımız. Sıfırdan geçmişin kusursuz taş fırınlarını sizler için üretip ,montajını yapıyoruz.
ESENYURTDA TAŞ FIRIN , BARBEKÜ, ŞÖMİNE , DOĞAL TAŞ DEKORASYON HİZMETLERİ İÇİN HÜRREM ŞÖMİNE MÜKEMMELLİĞİN TEK ADRESİ OLMAYA DEVAM EDECEKTİR.